Клімкін пообіцяв політичну і емоційну підтримку футболісту Зозулі

09.02.2017 16:00

Клімкін пообіцяв політичну і емоційну підтримку футболісту Зозулі

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство намагатиметься не допускати провокацій, подібних до ситуації з українським футболістом Романом Зозулею. Як передає УНІАН, про це глава МЗС сказав на прес-конференції в Києві. Він зазначив, що ситуація з футболістом Зозулею в МЗС для багатьох є особистою емоційною справою.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство намагатиметься не допускати провокацій, подібних до ситуації з українським футболістом Романом Зозулею. Як передає УНІАН, про це глава МЗС сказав на прес-конференції в Києві.

Він зазначив, що ситуація з футболістом Зозулею в МЗС для багатьох є особистою емоційною справою.

"Ми намагаємось з самого початку йому допомагати. І ми прекрасно знаємо, що те, що було там зорганізовано, це дуже свідома провокація, коли декількох ультрас лівого спрямування використали, абсолютно цинічно використали", - заявив Клімкін.

На його переконання, загалом футбольна громадськість Іспанії має абсолютно іншу думку.

За словами міністра, посольство та МЗС підтримують контакт з іспанськими політиками, з якими "у нас дійсно дуже добрі відносини і розуміння".

"Тому такі провокації, а вони будуть і далі, ми прекрасно розуміємо, з боку Росії, будемо намагатися не допускати, а Роману будемо допомагати. При цьому не тільки політично, а й емоційно", - сказав Клімкін.

Нагадаємо, уночі проти 1 лютого Зозуля перейшов з "Бетіса" в оренду в інший іспанський клуб "Райо Вальєкано". Проте фанати "Райо", які вирізняються своїми ліворадикальними поглядами, назвали українця "нацистом" і зажадали від керівництва клубу негайно повернути гравця в "Бетіс". Пізніше на захист футболіста виступили численні відомі громадські діячі, активісти.

Президент іспанської Прімери (найвищий дивізіон чемпіонату країни, аналог УПЛ) пообіцяв розібратися у цій справі, а керівництво "Райо Вальєкано" повторно запросило футболіста до клубу, пообіцявши повну безпеку й комфорт.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus