Клірик київського монастиря помер у сауні з повіями в Броварах

08.02.2017 14:00

Клірик київського монастиря помер у сауні з повіями в Броварах

Клірика Київської єпархії Української православної церкви (Московський патріархат) 26-річного протоієрея Йоанна Корнуту було знайдено мертвим в одному із закладів для відпочинку в Броварах під Києвом. Смерть спіткала священика в сауні з дівчатами легкої поведінки, які до того ж його пограбували, йдеться у відеосюжеті видання "ПравдаТут".

Клірика Київської єпархії Української православної церкви (Московський патріархат) 26-річного протоієрея Йоанна Корнуту було знайдено мертвим в одному із закладів для відпочинку в Броварах під Києвом.

Смерть спіткала священика в сауні з дівчатами легкої поведінки, які до того ж його пограбували, йдеться у відеосюжеті видання "ПравдаТут".

Тіло отця Йоанна Корнути знайшли співробітники сауни і повідомили про подію в правоохоронні органи. Як з'ясувалося, "особи, які мали зовнішність дівчат легкої поведінки", пішли в сауну разом з о. Йоанном, де провели з ним якийсь час, а потім покинули заклад, залишивши мертвого священика без його особистих цінних речей.

Зокрема, у протоієрея пропав мобільний телефон. Також з тіла священика зник дорогий ланцюжок, який зафіксували камери відеоспостереження, коли отець Йоанн з повіями заходив до сауни. Під час обшуку тіла було знайдено посвідчення водія на ім'я Корнути Івана Івановича, уродженця Закарпатської області.

Експертиза встановила, що смерть священнослужителя була природною. У протоієрея під час суботнього відпочинку в сауні раптово зупинилося серце через відірваний тромб.

Міліція відкрила кримінальне провадження з позначкою "природна смерть". Хоча родичі покійного не писали заяву про пограбування священика в поліцію, правоохоронці розшукують дівчат, які супроводжували о. Йоанна. Їх допитають на предмет обставин, за яких сталася смерть священика, повідомив радник ГУ Національної поліції в Києві Микола Жукович.

Протоієрей Йоанн Корнута служив у Свято-Введенському чоловічому монастирі Києва секретарем намісника обителі єпископа Фастівського Даміана (Давидова), вікарія Київської митрополії УПЦ (МП). Монастир є місцем зустрічей київського відділу Російського імператорського союзу-ордену (єпископ Даміан відомий як духовний наставник київських монархістів-легітимістів, які виступають на підтримку династії Романових).

Журналістам, які звернулися у Введенський монастир по коментар, заявили, що такі делікатні питання розглядаються "тільки через митрополію".

У некролозі на сайті Київської митрополії УПЦ сказано, що Корнута помер 21 січня.

Зазначимо, раніше 22-річний отець Микола із села Витків Рівненської області теж опинився в центрі сексуального скандалу. Священик у листопаді минулого року попався "на гарячому". Служитель церкви "ділив постіль" з неповнолітньою односельчанкою Галиною.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus