Лінкявічюс вирішив розповісти колегам все, що побачив на Донбасі, каже Геращенко

10.02.2017 17:00

Лінкявічюс вирішив розповісти колегам все, що побачив на Донбасі, каже Геращенко

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, посол Литви в Україні Марюс Януконіс та перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко здійснили поїздку на Донбас. "Міністр Лінкявічюс налаштований розповісти все, що він побачив, своїм колегам - міністрам закордонних справ країн-членів ЄС", - розповіла Геращенко.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, посол Литви в Україні Марюс Януконіс та перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко здійснили поїздку на Донбас.

Про це у п'ятницю 10 лютого Геращенко написала у Facebook.

"Міністр Лінкявічюс налаштований розповісти все, що він побачив, своїм колегам - міністрам закордонних справ країн-членів ЄС. Ці свідчення, ця інформація з перших вуст є безцінною в дискусії щодо санкцій проти РФ, в донесенні правди і країнам ЄС, і країнам НАТО", - зазначила Геращенко.

За її словами, делегація побувала в Авдіївці. Там за час обстрілів наприкінці січня - на початку лютого постраждало майже 300 приватних будинків, майже 2 тижні не було світла і води.

"Авдіївка потихеньку відходить від жаху, продовжуються ремонтні роботи, світло і вода (холодна) вже є, гарячої не було з 2015 року, бо не дають провести ремонтні роботи в сірій зоні", - написала перший заступник голови ВР.

Представники Литви та українського парламенту провели зустріч із військовими.

"Подякували героїчній 72-й бригаді. В Іри Луценко два дні тому був день народження і вона попросила колег і друзів подарувати їй безпілотник і інші важливі для армії речі. Сьогодні з радістю передали все це керівництву 72-ї бригади", - пише Геращенко.

За її словами, міністр Лінкявічюс планував відвідати район старої Авдіївки, яка найбільше постраждала від обстрілів, і також промзону, але військові не радили, не пустили, тому що на лінії фронту неспокійно.

Нагадаємо, що у березні торік міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс в ході візиту до України вже побував у зоні проведення Антитерористичної операції – зокрема, в селищі Широкине поблизу Маріуполя.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links