Меркель закликала Путіна вплинути на бойовиків на українському Донбасі

07.02.2017 18:00

Меркель закликала Путіна вплинути на бойовиків на українському Донбасі

"Канцлерка Німеччини звернулася до президента РФ використовувати свій вплив на сепаратистів... Канцлерка Німеччини та президент Росії погодилися, що повинні бути зроблені нові зусилля для забезпечення припинення вогню і попросили міністрів закордонних справ та їхніх радників залишатися в тісному контакті", - розповів прес-секретар уряду Німеччини в Берліні Штеффен Зайберт.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним закликала його вплинути на бойовиків на українському Донбасі, щоб зупинити насильство.

Про це розповів прес-секретар уряду Німеччини в Берліні Штеффен Зайберт, повідомляє Reuters.

Окрім того, наголошується, що Меркель і Путін висловили надію на те, що бойові дії на сході України незабаром завершаться.

"Канцлерка Німеччини звернулася до президента РФ використовувати свій вплив на сепаратистів... Канцлерка Німеччини та президент Росії погодилися, що повинні бути зроблені нові зусилля для забезпечення припинення вогню і попросили міністрів закордонних справ та їхніх радників залишатися в тісному контакті", - сказав Зайберт.

Нагадаємо, раніше українські ЗМІ повідомляли про те, що канцлерка Німеччини Меркель запевнила президента Петра Порошенка в тому, що не допустить жодних геополітичних угод щодо України, які ігнорують позицію Києва.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links