Міносвіти планує об'єднати "Всесвітню історію" та "Історію України" в негуманітарних класах

09.02.2017 12:00

Міносвіти планує об'єднати "Всесвітню історію" та "Історію України" в негуманітарних класах

За словами міністра, в провідних країнах світу дітям дають можливість обрати свій профіль, а те, що їм потрібно для гармонізованого розвитку і цілісного світогляду, укладають в інтегровані курси. "І ми теж хочемо якомога швидше прийняти рішення про прочитання інтегрованого курсу "Історія" для тих, хто обрав, наприклад, природничо-математичні профілі".

Міністерство освіти і науки України виступає за об'єднання предметів "Всесвітня історія" і "Історія України" в негуманітарних класах шкіл.

Як повідомляє в четвер, 9 лютого, прес-служба Міносвіти, з посиланням на слова міністра освіти і науки Лілії Гриневич, сьогоднішня система освіти дає учневі більше можливостей і знань на папері. Проте в результаті школярі мають величезну прогалину в освіті.

"Адже дитина в старших класах все одно обирає профіль і витрачає час на курси і репетиторів, пропускаючи інші предмети, замість того, щоб в школі вивчати профільні та інші предмети на необхідному рівні", - цитує слова Гриневич прес-служба Міносвіти.

За словами міністра, в провідних країнах світу дітям дають можливість обрати свій профіль, а те, що їм потрібно для гармонізованого розвитку і цілісного світогляду, укладають в інтегровані курси.

"І ми теж хочемо якомога швидше прийняти рішення про прочитання інтегрованого курсу "Історія" для тих, хто вибрав, наприклад, природничо-математичні профілі. Так значно більше шансів, що у них після школи залишаться реальні знання з цього предмету", - зазначила Гриневич.

Міністр вважає, що такий підхід дозволить більш успішно формувати у старшокласників громадянську компетентність і національну ідентичність.

"Ідея інтегрованого курсу полягає в тому, щоб помістити новітню історію України (ХХ-ХХІ століття) в світовий контекст, поставивши її в центр шкільного курсу", - сказано в повідомленні.

Раніше Кабмін схвалив концепцію 12-річної школи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links