МВФ спростував заяву Реви: українська влада погодилася підвищити пенсійний вік

09.02.2017 22:00

МВФ спростував заяву Реви: українська влада погодилася підвищити пенсійний вік

Директор прес-офісу Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс на брифінгу 9 лютого 2017 року заявив, що український уряд ухвалив умови програми МВФ, у тому числі погодився з необхідністю "всеосяжної пенсійної реформи". Таким чином представник МВФ відповів на прохання прокоментувати нещодавню заяву міністра соціальної політики України Андрія Реви.

Директор прес-офісу Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс на брифінгу 9 лютого 2017 року заявив, що український уряд ухвалив умови програми МВФ, у тому числі погодився з необхідністю "всеосяжної пенсійної реформи".

"Це включає розгляд усіх варіантів для просування до більш сучасної системи з чіткими правилами, які забезпечують заходи щодо більш тривалої зайнятості та більш пізнього виходу на пенсію", - цитує його "Укрінформ".

Зазначається, що таким чином представник МВФ відповів на прохання прокоментувати нещодавню заяву міністра соціальної політики України Андрія Реви, який не погодився з необхідністю підвищувати пенсійний вік в Україні.

Нагадаємо, 1 лютого Рева заявив, що МВФ вимагає підвищити пенсійний вік для українців, але в нинішній ситуації у Мінсоцполітики немає аргументів на користь такого заходу.

Міністр наголосив, що підвищення пенсійного віку буде останнім кроком після вичерпання всіх можливостей вирішення проблеми Пенсійного фонду.

"Якби я був переконаний, що пенсійний вік потрібно підвищувати, я б вийшов і публічно про це заявив. Я би взяв на себе політичну сміливість, але поки що я не маю аргументів для цього. Я бачу інші можливості вирішення проблеми", - підсумував Рева.

6 лютого за аналогічною заявою виступив також близький до президента Петру Порошенко міністра фінансів України Олександр Данилюк.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links