МЗС Італії підозрює РФ в організації хакерських атак - ЗМІ

11.02.2017 11:00

МЗС Італії підозрює РФ в організації хакерських атак - ЗМІ

Італійські чиновники підозрюють Російську Федерацію в організації тривалих хакерських атак проти італійського МЗС у 2016-му році. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на джерела, знайомі з питанням. Хакерські атаки почалися минулої весни і тривали кілька місяців, спричинивши регулярні порушення в роботі електронної пошти МЗС Італії, перш ніж були виявлені.

Італійські чиновники підозрюють Російську Федерацію в організації тривалих хакерських атак проти італійського МЗС у 2016-му році.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на джерела, знайомі з питанням, передає "Укрінформ".

"Росія підозрюється італійськими чиновниками в організації тривалої хакерської атаки проти італійського міністерства закордонних справ у минулому році", - йдеться в повідомленні.

Хакерські атаки почалися минулої весни і тривали кілька місяців, спричинивши регулярні порушення в роботі електронної пошти МЗС Італії, перш ніж були виявлені.

Витоку конфіденційної інформації в результаті атак не сталося.

Підозри про причетність Росії до атак офіційно не оголошені.

Відомо, що даний інцидент розслідує прокуратура Риму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що хакерське угруповання APT28 (Fancy Bears') у грудні 2016 року вчинила кібератаку на комп'ютерну систему Міністерства закордонних справ Польщі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus