На берег Нової Зеландії викинулися сотні китів

10.02.2017 10:00

На берег Нової Зеландії викинулися сотні китів

Відзначається, що близько 70% китів загинули до моменту приїзду на місце трагедії волонтерів. Активісти і місцеві жителі намагалися врятувати тварин, що залишилися, вони відправляли їх у відкрите море під час припливу. Представник департаменту Ендрю Ламасон підкреслив, що кити, які залишилися в живих, знаходяться в критичному стані.

На берег Нової Зеландії викинулися сотні китів. Як повідомляє ВВС з посиланням на Департамент охорони природи країни, це сталося в районі бухти Голден-Бей новозеландського Південного острова, на берег викинулося 416 тварин.

Відзначається, що близько 70% китів загинули до моменту приїзду на місце трагедії волонтерів. Активісти і місцеві жителі намагалися врятувати тварин, що залишилися, вони відправляли їх у відкрите море під час припливу.

Представник департаменту Ендрю Ламасон підкреслив, що кити, які залишилися в живих, знаходяться в критичному стані.

Порятунок тварин також ускладнений тим, що на мілині знаходиться велика кількість туш загиблих китів, які заважають постраждалим поплисти у відкрите море.

Зазначимо, деякі дослідники припускають, що навігаційні прилади, що використовуються у повітряному і морському сполученні призводять до електромагнітного забруднення середовища, що може викликати порушення ехолокації у морських ссавців.

Також висловлюються припущення, що поведінка китів може бути пов'язана з впливом експериментальних військових технологій - особливо, прецизійного (високоточного) обладнання.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links