На окупованому Донбасі затримали українця, який приїхав на похорон батьків - Геращенко

23.10.2016 10:00

На окупованому Донбасі затримали українця, який приїхав на похорон батьків - Геращенко

На окупованій території Донбасу бойовики затримали українця, який поїхав на похорон батьків. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко. За словами Геращенко, друга сторона намагається затримати якомога більше українців, щоб потім шантажувати і торгуватися.

На окупованій території Донбасу бойовики затримали українця, який поїхав на похорон батьків.

Про це повідомила в Facebook перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

"На жаль, маємо нових заручників не тільки в РФ, але і на окупованих територіях, одного українця затримали, коли він поїхав на похорон батьків", - написала вона.

За словами Геращенко, створюється враження, що друга сторона намагається затримати якомога більше українців, щоб потім шантажувати і торгуватися.

Вона також повідомила, що наступного тижня координатор в гуманітарній підгрупі від ОБСЄ Тоні Фріш повинен відвідати українських заручників на окупованих територіях.

"Дуже чекаємо результатів цієї поїздки", - додала Геращенко.

Вона також висловила думку, що "відмова в екстрадиції Сенцова і Кольченка на другий день після Берліна - типова кремлівська тактика: показати всім "кузькіну мать", підняти ставки в торгах, все опошлити".

"З іншого боку, 4 звільнених досі з російських в'язниць політв'язнів ми також витягли не по екстрадиції, а виключно завдяки політичним домовленостям. Тому президент, українська влада, Мінська група і дипломати продовжують працювати, питання звільнення всіх буде одним з ключових на переговорах по так званої "дорожньої карти", - зазначила Геращенко.

Раніше Росія відмовила в передачі Україні незаконно засуджених в Російській Федерації українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка.

Міністерство юстиції України заявило, що буде ініціювати розширення персональних санкцій проти Росії, якщо незаконно засуджені українці Сенцов і Кольченко не будуть повернені Україні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links