Нардепи хочуть ухвалити Етичний кодекс парламентаря: показали меморандум про наміри

09.02.2017 18:00

Нардепи хочуть ухвалити Етичний кодекс парламентаря: показали меморандум про наміри

"Насправді так випадково сталося. Сьогодні був показовий день у плані етики парламентарів у Верховній Раді... Народні депутати роблять свій перший крок, нарешті, до прийняття в цій Верховній Раді Кодексу поведінки народного депутата, або Етичного кодексу народного депутата", - повідомила одна з підписантів Меморандуму Олена Сотник (фракція "Об'єднання "Самопоміч").

Група народних депутатів із різних фракцій презентувала Меморандум про наміри ухвалити Етичний кодекс парламентарія.

Про це у четвер 9 лютого повідомляє "Укрінформ".

"Насправді так випадково сталося. Сьогодні був показовий день в плані етики парламентарів у Верховній Раді... Народні депутати роблять свій перший крок, нарешті, до прийняття в цій Верховній Раді Кодексу поведінки народного депутата, або Етичного кодексу народного депутата", - повідомила на брифінгу одна з підписантів Меморандуму Олена Сотник (фракція "Об'єднання "Самопоміч").

За її словами, немає сумнівів у жодного громадянина України, що етичні обличчя деяких народних депутатів "викликають, м'яко кажучи, сумніви".

Сотник зазначила, що цією Декларацією про наміри депутати започатковують майданчик переговорів щодо підготовки Етичного кодексу народного депутата.

"А до того, як він буде прийнятий, ми фіксуємо, що ми будемо дотримуватися принципів прозорості, уникати конфліктів інтересів, бути підзвітними громадянам, а також бути етичними у своїй поведінці, поважати людей і права людини", - сказала депутат.

Підписанти закликали приєднатись до цього Меморандуму про наміри інших депутатів.

Серед підписантів Меморандуму - депутати від "Опозиційного блоку" Юрій Мірошниченко, від "Батьківщини" - Олена Шкрум, від БПП - Сергій Лещенко, Світлана Заліщук та Оксана Юринець, позафракційний Остап Єднак.

Як повідомлялося сьогодні раніше, народний депутат з фракції БПП Іван Мельничук намагався побити іншого депутата - Сергія Лещенка - через пост у Facebook. У рукоприкладство втрутився нардеп від БПП Олег Барна, який їх розборонив. Після цього зробив заяву голова Верховної Ради Андрій Парубій: "Вважаю неприйнятними бійки в залі. Це дискредитує тих, хто бере участь у бійці, і весь парламент". Він сказав, що звернувся до регламентного комітету Ради для вжиття заходів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links