Науковці винайшли новий тип контрацептивів для чоловіків

08.02.2017 10:00

Науковці винайшли новий тип контрацептивів для чоловіків

В останньому випробуванні 16 дорослих самців макак-резусів отримували ін'єкції Vasalgel, а потім були поміщені до самок принаймні на один сезон розмноження. При цьому семеро мавп були розміщені з самками на строк до двох років. Після ін'єкції Vasalgel у тварин не було зареєстровано вагітностей, хоча вони були розміщені на відкритому повітрі у вільному середовищі.

Експериментальний тип чоловічого контрацептиву вже пройшов випробування на мавпах і показав високу ефективність. Новий препарат отримав назву Vasalgel. Він працює за рахунок блокування каналу, по якому сперма рухається до статевого члена, пише Science Alert.

В останньому випробуванні 16 дорослих самців макак-резусів отримували ін'єкції Vasalgel, а потім були поміщені до самок принаймні на один сезон розмноження. При цьому семеро мавп були розміщені з самками на строк до двох років. Після ін'єкції Vasalgel у тварин не було зареєстровано вагітностей, хоча вони були розміщені на відкритому повітрі у вільному середовищі. Втім, науковці визнають, що обсяг вибірки був невеликий.

Новий препарат у формі гелю перекриває рух в сім'явивідних протоках, по яких сперма рухається з тестикулів до статевого члена. За словами фармацевтів, достатньо однієї ін'єкції іншого препарату, і гелева пробка в сім'явивідному каналі розсмокчеться.

Недоліком цього виду контрацептиву є відсутність захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Вчені сподіваються зібрати достатньо доказів надійності Vasalgel і почати клінічні випробування на людях, а потім домогтися ліцензування нового препарату. Компанія-розробник сподівається отримати такий дозвіл вже в 2018 році.

Раніше в Україні вперше народилася дитина від трьох батьків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links