Окупантам з "ДНР" не дали провести одяг і взуття на два мільйони

21.10.2016 15:00

Окупантам з "ДНР" не дали провести одяг і взуття на два мільйони

"Поблизу Семигори Бахмутського району, що на Донеччині, співробітники Служби безпеки України затримали колону з трьох автомобілів, водії яких намагалися переправити на непідконтрольну територію України незаконний вантаж (одяг, взуття, парфуми тощо) загальною вартістю понад два мільйони гривень.

У районі АТО Служба безпеки затримала колону з трьох автомобілів з незаконним вантажем загальною вартістю понад два мільйони гривень. Про це сьогодні, 21 жовтня, повідомляє прес-центр СБ України.

"Поблизу Семигори Бахмутського району, що на Донеччині, співробітники Служби безпеки України затримали колону з трьох автомобілів, водії яких намагалися переправити на непідконтрольну територію України незаконний вантаж (одяг, взуття, парфуми тощо) загальною вартістю понад два мільйони гривень", - йдеться в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.332-1 (порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) Кримінального кодексу України. Проводяться невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, 17 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачається, що переміщення товарів у район чи з району проведення АТО здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом міністрів за поданням Служби безпеки України.

У травні 2016 року екс-голова Луганської облВЦА, нинішній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука повідомив, що допускає відновлення торгівлі з непідконтрольними районами Донбасу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links