Письменника Сергія Жадана затримано у Мінську, йому заборонили в'їзд до Бєларусі

11.02.2017 14:00

Письменника Сергія Жадана затримано у Мінську, йому заборонили в'їзд до Бєларусі

Українського письменника Сергія Жадана було затримано у Мінську в ніч на 11 лютого та повідомлено про заборону в'їзду до Бєларусі на невизначений термін. Про це сам Жадан повідомив 11 лютого на своїй сторінці у Facebook. За його словами. близько 2-ї години ночі до нього у готельний номер прибув міліцейський патруль.

Українського письменника Сергія Жадана було затримано у Мінську в ніч на 11 лютого та повідомлено про заборону в'їзду до Бєларусі на невизначений термін. Про це сам Жадан повідомив 11 лютого на своїй сторінці у Facebook .

За його словами. близько 2-ї години ночі до нього у готельний номер прибув міліцейський патруль.

"Нічого не пояснюючи, доправили до відділення, почали пробивати по базі, нічого не знайшли. Задзвонили до КГБ. Там їм порадили їхати до іншого відділення, Ленінського. У Ленінському знову пробивали по базі, врешті, пояснили - виявляється, мені ще 2015-го заборонено в'їзд на територію РФ із формулюванням "за причастность к террористической деятельности", а оскільки Бєларусь та Казахстан знаходяться із РФ в одній візовій зоні, то заборона автоматично переходить і до Бєларусі з Казахстаном", - зазначив він.

"Ночувати довелось у камері. На ранок довго писали пояснювальні, розпитували про тероризм. Зрештою, поставили штамп про заборону в'їзду до Бєларусі на невизначений термін", - додав Жадан.

Раніше схожа ситуація сталася з представником України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Іриною Геращенко, коли в травні 2016 року їй заборонили в'їзд до Бєларусі. Але потім скасувала цю заборону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links