Порошенко: Україна здатна захистити себе лише об'єднаною

10.02.2017 16:00

Порошенко: Україна здатна захистити себе лише об'єднаною

Лише об'єднана Україна зможе подолати будь-які загрози, вважає президент країни Петро Порошенко. "Коли громада разом, коли Україна об'єднана, вона здатна захистити себе проти будь-якого агресора, навіть проти РФ, у якої найбільша і найсильніша армія на континенті", - сказав президент, відкриваючи нову поліклініку в Коломиї в п'ятницю.

Лише об'єднана Україна зможе подолати будь-які загрози, вважає президент країни Петро Порошенко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Коли громада разом, коли Україна об'єднана, вона здатна захистити себе проти будь-якого агресора, навіть проти РФ, у якої найбільша і найсильніша армія на континенті", - сказав президент, відкриваючи нову поліклініку в Коломиї в п'ятницю.

За його словами, Україна відчутно збільшила військовий бюджет, зміцнила боєздатність своїх Збройних сил. "Нашим бойовим духом ми їх зупинили, звільнили дві третини Донбасу, забезпечуємо відновлення інфраструктури та проведення найпотужніших реформ", - сказав президент.

За його словами, високу оцінку реформ в Україні надали міжнародні організації, зокрема МВФ, ЄБРР, ЄС.

"Сьогодні все перебуває в руках громади і ми готові їй допомагати, готові нашими рішучими кроками робити все можливе, щоб кожен українець міг сказати, що з кожним днем ситуація змінюється на краще", - сказав Порошенко.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links