Пожежа в автобусному парку в Києві пошкодила 6 автобусів

11.02.2017 16:00

Пожежа в автобусному парку в Києві пошкодила 6 автобусів

У Києві рятувальники ліквідували пожежу на території одного з автобусних парків на вул. Туполєва, внаслідок загоряння 3 автобуси згоріли і ще 3 дістали пошкоджень. Як повідомляє в суботу прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій в м.Києві, повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам 11 лютого о 0:38.

У Києві рятувальники ліквідували пожежу на території одного з автобусних парків на вул. Туполєва, внаслідок загоряння 3 автобуси згоріли і ще 3 дістали пошкоджень.

Як повідомляє в суботу прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій в м.Києві, повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам 11 лютого о 0:38

"По прибутті на місце виклику було встановлено, що сталося загоряння одного з автобусів в окремому одноповерховому ремонтно-господарському приміщенні з поширенням полум'я на розташовані неподалік автобуси", - йдеться в повідомленні.

За інформацією ДСНС, 1:43 пожежу було локалізовано та о 1:57 ліквідовано. Причина виникнення пожежі наразі з'ясовується.

Унаслідок пожежі згоріло 3 автобуси та пошкоджено 3 автобуси марок МАЗ. Пожежникам вдалося врятувати 22 автобуси марок МАЗ та ЛАЗ і запобігти поширенню пожежі по всій площі будівлі.

На місці події працювало 7 одиниць основної та спеціальної пожежорятувальної техніки і 33 людини особового складу Київського гарнізону.

Зазначимо, раніше на Київщині рятувальники ліквідували пожежу в рейсовому автобусі Iveco сполученням Київ – Новомиргород. Автобус, у якому перебувало 33 пасажири, зупинився біля села Григорівка на трасі Київ - Знам'янка. Рятувальники через шість хвилин після отримання повідомлення прибули до місця і ліквідували пожежу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links