Прем'єр Польщі ушпиталена після ДТП в Освенцимі

11.02.2017 22:00

Прем'єр Польщі ушпиталена після ДТП в Освенцимі

Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло постраждала в результаті ДТП в місті Освенцимі в п'ятницю ввечері, 10 лютого. Повідомляється, що автомобіль, що їхав по другорядній дорозі, врізався в одну з машин урядового кортежу. Він врізався в другий автомобіль колони, в якому перебувала Шидло. В результаті її автомобіль з'їхав на узбіччя.

Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло постраждала в результаті ДТП в місті Освенцимі в п'ятницю ввечері, 10 лютого, передає Reuters. Глава уряду країни отримала забої та була ушпиталена.

Повідомляється, що автомобіль, що їхав по другорядній дорозі, врізався в одну з машин урядового кортежу. Він врізався в другий автомобіль колони, в якому перебувала Шидло. В результаті її автомобіль з'їхав на узбіччя.

Як заявив глава МВС Польщі Маріуш Блащак на прес-конференції, Шидло відчуває себе "цілком добре" після ДТП, повідомляє "Укрінформ".

"Пані прем'єр повідомила, що почуває себе непогано, самопочуття хороше. Ми всі сподіваємося, що вона дуже швидко повернеться до своїх обов'язків", - заявив Блащак.

Він додав, що начальнику охорони глави уряду успішно проведена операція, а водія прем'єра, який також був ушпиталений, вже виписали з лікувального закладу.

Говорячи про деталі ДТП, Блащак зазначив, що водій прем'єра - кваліфікований працівник Бюро охорони уряду (BOR), автомобіль глави уряду був новим, 2016 року випуску, він обладнаний для перевезення перших осіб.

За його словами, з урахуванням наслідків цієї аварії МВС підготує зміни у функціонуванні BOR. Вони стосуватимуться як дій в надзвичайних ситуаціях, так і вимог до парку автомобілів, які обслуговують перших осіб держави.

Заступник глави МВС Ярослав Зелінський уточнив, що зміни будуть включати збільшення кількості функціонерів BOR, розширення їх повноважень в Польщі і звуження - за кордоном. Планується також змінити назву структури, наприклад на Національну службу охорони.

За його словами, в BOR в цьому році має бути прийнято не менш як 300 осіб.

Як інформувало агентство, коли урядовий кортеж їхав по Освенциму, 21-річний водій автомобіля Fiat Cinquecento пропустив перший автомобіль кортежу і, повертаючи ліворуч, в'їхав у другій, в якому перебувала прем'єр-міністр. Намагаючись уникнути ДТП, водій прем'єрського автомобіля різко вивернув кермо, внаслідок чого машина врізалася в дерево.

Нагадаємо, 21 листопада 2016 року кортеж прем'єр-міністра Польщі Беати Шидло потрапив в дорожньо-транспортну пригоду в Ізраїлі на шляху з Тель-Авіва до Єрусалиму.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus