Президент ФФУ запропонував Зозулі посаду у виконкомі

12.02.2017 17:00

Президент ФФУ запропонував Зозулі посаду у виконкомі

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко запропонував футболістові Роману Зозулі посаду офіційного представника діючих гравців у виконкомі федерації. "Думаю, що його кандидатура отримає одностайну підтримку на конгресі ФФУ у квітні", - зазначив Павелко. Зараз цю посаду обіймає Анатолій Тимощук, який повідомив про рішення завершити ігрову кар'єру.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко запропонував футболістові Роману Зозулі посаду офіційного представника діючих гравців у виконкомі федерації.

Про це глава ФФУ написав у Фейсбуці.

"Всі його дії, спрямовані на користь українського суспільства, дозволяють рекомендувати Романа Зозулю у виконком Федерації футболу України. Думаю, що його кандидатура отримає одностайну підтримку на конгресі ФФУ у квітні", - зазначив Павелко.

Зараз цю посаду обіймає Анатолій Тимощук, який повідомив про рішення завершити ігрову кар'єру.

Нагадаємо, фанати іспанського "Райо Вальєкано" попередили президента клубу Рауля Мартіна Пресу, що виступають проти трансферу українського півзахисника Романа Зозулі з "Бетіса", "через його нацистські погляди".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство постарається не допускати провокацій, подібних ситуації з українським футболістом Зозулею.

Після підтримки українця в колективному листі, гравці "Бетіса" вирішили піти ще далі і вийшли на матч 22-го туру Прімери проти "Валенсії" у футболках "Ми всі Зозуля".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links