Президент США і прем'єр Японії засудили запуск ракети КНДР

12.02.2017 15:00

Президент США і прем'єр Японії засудили запуск ракети КНДР

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе назвав останній запуск ракети Північною Кореєю "абсолютно неприйнятним", а президент США Дональд Трамп запевнив Японію у стовідсотковій підтримці. Абе і Трамп зробили спільну заяву ввечері після повідомлення про запуск балістичної ракети Північною Кореєю, який став першим подібним випробуванням в цьому році.

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе назвав останній запуск ракети Північною Кореєю "абсолютно неприйнятним", а президент США Дональд Трамп запевнив Японію у стовідсотковій підтримці.

Про це повідомляє AP.

Абе і Трамп зробили спільну заяву ввечері після повідомлення про запуск балістичної ракети Північною Кореєю, який став першим подібним випробуванням цього року.

У маєтку Трампа Абе прочитав коротку заяву, в якому він закликав КНДР повністю дотримуватися відповідні резолюції Ради Безпеки ООН.

За його словами, Трамп запевнив його в підтримці США і що його присутність доводить його рішучість.

Трамп виступив після Абе з ще меншою кількістю слів.

"Я просто хочу, щоб всі зрозуміли, і напевно знали, що Сполучені Штати Америки підтримують Японію, свого союзника, на 100 відсотків", - заявив він.

Раніше південнокорейські військові повідомили, що о 7:55 за місцевим часом в північній провінції Пхенан був здійснений пуск балістичної ракети. Цей запуск став першим після того, як Дональд Трамп став президентом США.

Як повідомлялося, 8 січня КНДР заявила, що готова до випробування міжконтинентальної балістичної ракети в будь-який час і в будь-якому місці.

9 січня тодішній міністр оборони США Ештон Картер заявив, що Сполучені Штати готові збити ракету Північної Кореї в разі її запуску або випробування.

У лютому нинішній міністр оборони США Джеймс Маттіс попередив про те, що будь-яке використання ядерної зброї Північною Кореєю проти Сполучених штатів або їхніх союзників призведе до ефективної і нищівної відповіді.

Минулого року КНДР здійснила вісім спроб тестового запуску балістичних ракет середньої дальності, тільки один запуск був успішним.

Нагадаємо, восени 2016 року Рада безпеки ООН ввела нові санкції проти Північної Кореї.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus