Президентом Сомалі став громадянин США

09.02.2017 08:00

Президентом Сомалі став громадянин США

Члени парламенту країни голосували в авіаційному ангарі на території аеропорту Могадішо, оскільки всі інші місця в Сомалі надзвичайно небезпечні. Під час голосування над аеропортом була оголошена безполітна зона, а сам комплекс охоронявся особливо сильно. Керівництво країни побоювалося нападів ісламістів з угрупування "Аш-Шабаб", яка веде війну з урядом Сомалі.

У Сомалі обраний новий президент: ним став колишній прем'єр-міністр Мохамед Абдуллахі Мохамед, який має громадянство Сомалі та США. Він переміг свого суперника Хассаеа Шейха Мохамуда у другому раунді виборів, передає BBC-Russian.

Члени парламенту країни голосували в авіаційному ангарі на території аеропорту Могадішо, оскільки всі інші місця в Сомалі надзвичайно небезпечні.

Під час голосування над аеропортом була оголошена безполітна зона, а сам комплекс охоронявся особливо сильно. Керівництво країни побоювалося нападів ісламістів з угрупування "Аш-Шабаб", яка веде війну з урядом Сомалі.

Після обрання на вулиці столиці вийшло багато людей, які святкували обрання нового лідера країни. В Сомалі, яке фактично перестало існувати як держава в 1991 році, вільні вибори не проводилися з 1969 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus