Російські підрозділи на Луганщині комплектують жінками

10.02.2017 13:00

Російські підрозділи на Луганщині комплектують жінками

"Станом на початок лютого в окремих підрозділах 6 окремого механізованого полку 2 АК ВС РФ чисельність жінок-військовослужбовців становить до 30 осіб. Незадоволені якістю такого поповнення командири підрозділів вимагають від командування обмежити призов жінок на військову службу", - йдеться в повідомленні ГУР на сторінці в Facebook.

Російське командування змушує командирів підпорядкованих з'єднань і частин в Луганській області приймати на військову службу жінок, зазначає Головне управління розвідки Міноборони України.

"У зв'язку з неукомплектованістю особовим складом командування 2 АК ВС РФ змушує командирів підпорядкованих з'єднань та частин приймати на військову службу жінок. Станом на початок лютого в окремих підрозділах 6 окремого механізованого полку 2 АК ВС РФ чисельність жінок-військовослужбовців становить до 30 осіб. Незадоволені якістю такого поповнення командири підрозділів вимагають від командування обмежити призов жінок на військову службу", - йдеться в повідомленні ГУР на сторінці в Facebook в п'ятницю, 10 лютого.

Розвідка також інформує, що серед військовослужбовців, перш за все командного складу російських військ, відзначається різке зростання бажаючих звільнитися, що пов'язано з убивством 4 лютого заступника командувача 2 АК ВС РФ полковника Олега Анащенка і 8 лютого командира батальйону "Сомалі" Михайла Толстих ("Гіві"), на похорон якого з ініціативи командування 1 і 2 АК в підлеглих частинах і з'єднаннях в примусовому порядку проводиться збір коштів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links