РосТБ: вбивство Гіві замовили представники українського істеблішменту – Зорян і Шкіряк

10.02.2017 20:00

РосТБ: вбивство Гіві замовили представники українського істеблішменту – Зорян і Шкіряк

Російський телеканал "Росія 24" заявляє, що вбивство бойовика Михайла "Гіві" Толстих замовили "два представники українського істеблішменту" – Зорян і Шкіряк, а виконавцями називає людей "такого собі Яроша". Тобто, журналіст телеканалу вважає, що радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк – це дві різні людини.

Російський телеканал "Росія 24" заявляє, що вбивство бойовика Михайла "Гіві" Толстих замовили "два представники українського істеблішменту" – Зорян і Шкіряк, а виконавцями називає людей "такого собі Яроша".

Про це йдеться в сюжеті телеканалу про вбивство бойовика Гіві. При цьому журналіст телеканалу вважає, що радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк – це дві різні людини: Зорян (журналіст вимовляє з наголосом на о) і Шкіряк, зазначає "Українська правда".

"Зараз називають два прізвища: це Зорян і Шкіряк, представники українського істеблішменту, що вони могли бути замовниками цього злочину. А зараз тривають суперечки про те, хто ж міг бути виконавцем", - сказав журналіст.

Після чого в кадрі з'являється бойовик, так званий "міністр оборони ДНР" Володимир Кононов, який виконавцем абсолютно несподівано називає "Правий сектор".

"Подзвонив такий собі Ярош і сказав, що це зробили його побратими. Запропонував нам здатися", - заявив бойовик.

Сам Зорян Шкіряк уже відреагував на цей сюжет у своєму Facebook: "Геніально! Жесть! Тепер нас двоє, аж страшно".

Позафракційний народний депутат України Дмитро Ярош теж не відмовився від коментаря: "Бачу, у путінських підстилок маразм крєпчає))). А ось здаватися, справді, раджу!.."

Як повідомлялося, ватажок бойовиків "Сомалі" Михайло Толстих з кличкою Гіві загинув від реактивного піхотного вогнемета "Шмєль" 8 лютого на тимчасово окупованій Донеччині. Відповідальність за його вбивство взяли на себе його підлеглі: громадянин РФ, найманець з Москви Ігор "Француз" Мильцев із "Сомалі" та ще троє бойовиків з того ж таки бандформування – вбивство назвали помстою "товаришів по службі", нібито кинутих Гіві під час бою під Авдіївкою наприкінці січня 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links