РУНА відмовилася від Савченко

07.02.2017 19:00

РУНА відмовилася від Савченко

Як наголошується у повідомленні, відповідне рішення є "взаємним" й викликане "розбіжностями у баченні базових ідеологічних та структурно-організаційних засад, які мали місце під час спільної системної роботи". "В той же час, ми не виключаємо ймовірності подальшої спільної роботи над певними проектами", - додали в організації.

З ідеологічних міркувань громадська платформа РУНА та позафракційний народний депутат Надія Савченко припиняють активну співпрацю, повідомляється на сторінці руху у Facebook.

Як наголошується у повідомленні, відповідне рішення є "взаємним" й викликане "розбіжностями у баченні базових ідеологічних та структурно-організаційних засад, які мали місце під час спільної системної роботи".

"В той же час, ми не виключаємо ймовірності подальшої спільної роботи над певними проектами, за умов перебування в рамках різних ідеологічних структур", - додали в організації.

РУНА є маловідомою формацією. Від її імені виступає київський репетитор з математики, економіст за освітою Назар Мухачов.

Спільно з ним, а також разом із львівським бізнесменом Теодором Дяківим (раніше співпрацював з БЮТом та "Громадянською позицією" Анатолія Гриценка), нардеп Савченко безуспішно намагалася створити спільний політичний проект.

Після шквалу критики з боку західноукраїнської інтелігенції Дяків теж став відмежовуватися від Савченко, наголошуючи, що він й надалі представляє власну експертну групу "Народний суверенітет".

Нагадаємо, Савченко виключена з парламентської фракції "Батьківщина" та зі складу української делегації у ПАРЄ через самостійні контакти з ватажками проросійських терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР". З цієї ж причини, а також через її постійні неоднозначні висловлювання на тему сепаратистів, територіальної цілісності, державного устрою та війни з Росією триває процедура припинення її членства у комітеті ВР України з питань нацбезпеки.

Водночас Юлія Тимошенко виступила проти позбавлення Савченко депутатського мандата, а депутатка своєю чергою уникає критики на адресу лідерки "Батьківщини".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links