"Самопоміч" вимагає звільнення "міністрів капітуляції" Черниша та Туки

08.02.2017 08:00

"Самопоміч" вимагає звільнення "міністрів капітуляції" Черниша та Туки

Фракція "Об'єднання "Самопоміч" у Верховній Раді України зареєструвала та вимагає від Верховної Ради розглянути і прийняти рішення про звільнення міністра з питань тимчасово окупованих територій Вадима Черниша та його заступника Георгія Туки. "Вони не можуть називатися українськими посадовцями, бо сьогодні говорять риторикою Кремля", - наголошують у партії.

Фракція "Об'єднання "Самопоміч" у Верховній Раді України зареєструвала та вимагає від Верховної Ради розглянути і прийняти рішення про звільнення міністра з питань тимчасово окупованих територій Вадима Черниша та його заступника Георгія Туки, повідомляє офіційний сайт цієї політсили.

"Люди, які публічно не визнають та заперечують окупацію, насправді є міністрами капітуляції. Вони не можуть називатися українськими посадовцями, бо сьогодні говорять риторикою Кремля. Ці подвійні стандарти потрібно ліквідувати", - заявив з цього приводу нардеп Роман Семенуха.

Також фракція вимагає вже цього тижня прийняти в першому читанні закон "Про тимчасово окуповані території", який, зокрема, заблокує військово-економічну торгівлю з окупованими територіями та заборонить проведення будь-яких виборів на окупованих територіях до їх звільнення.

"Можна безліч разів співати гімн, хвилиною мовчання вшановувати пам'ять воїнів, але у цей час відбувається цинічна і нахабна, брудна торгівля із окупованими територіями. Фракція "Самопоміч" переконана, що якщо Верховна Рада не здатна назвати речі своїми іменами: війну назвати війною, окуповані території – окупованими, а Російську Федерацію - окупантом, цей парламент не має більше морального права називатися українським", - наголошує Семенуха.

Варто зауважити, що саме народні депутати від "Самопомочі" (Семен Семенченко, Роман Пастух) виступили ініціаторами товарної блокади ОРДЛО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus