Серед освітніх установ окупованої Ялти лише 18 з 50 отримали ліцензію

12.02.2017 17:00

Серед освітніх установ окупованої Ялти лише 18 з 50 отримали ліцензію

У 2016 році ліцензію на здійснення освітньої діяльності отримали лише 18 з 50 муніципальних освітніх установ міста Ялти. У тому числі 15 шкіл, один дошкільний заклад і два заклади додаткової освіти. Причиною, яка перешкоджає отриманню ліцензії, є відсутність позитивного висновку Роспотребнадзору по Ялті.

У 2016 році ліцензію на здійснення освітньої діяльності отримали лише 18 з 50 муніципальних освітніх установ міста Ялти, передають "Новости Крыма".

Про це на традиційній конференції педагогічних працівників Ялти за підсумками першого півріччя навчального року її учасникам повідомив начальник Управління освіти окупаційної адміністрації Ялти Ренард Кутковський.

"У тому числі 15 шкіл, один дошкільний заклад і два заклади додаткової освіти", - уточнив Кутковський.

Начальник управління освіти звернув увагу, що "як і раніше основною і єдиною" причиною, яка перешкоджає отриманню ліцензії, є відсутність позитивного висновку Роспотребнадзору по Ялті.

"Хоча для усунення порушень санітарно-епідеміологічного законодавства установами освіти міста проведена велика робота", - запевнив він і додав, що наступним етапом після отримання ліцензії є проходження державної акредитації.

Вже з 3 березня нинішнього року, зазначив Кутковський, таку акредитацію почнуть проходити шість загальноосвітніх установ Ялтинського регіону.

Раніше Міністерство освіти і науки України анулювало ліцензії вищих навчальних закладів, які залишилися в Криму і на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links