"Штаб блокади" перекрив дорогу Ясинувата-Костянтинівка

11.02.2017 16:00

"Штаб блокади" перекрив дорогу Ясинувата-Костянтинівка

Організатори блокади на Донбасі ввечері в п'ятницю, 10 лютого, перекрили залізницю "Ясинувата-Костянтинівка". Блокада здійснюється на ділянці біля станції Фенольна. Ведуться інженерні роботи та облаштування місцевості. Пізніше в "штабі" підкреслили, що не блокуватимуть поїзди, що йдуть з підприємств, які перебувають на підконтрольній Україні території.

Організатори блокади на Донбасі ввечері в п'ятницю, 10 лютого, перекрили залізницю "Ясинувата-Костянтинівка".

Про це повідомляє "Штаб блокади" на сторінці в Facebook.

У повідомленні говориться, що блокада здійснюється на ділянці біля станції Фенольна.

"Штаб блокади за підтримки Добровольчого руху ОУН ... заблокував основну магістраль торгівлі на крові і фінансування тероризму Ясинувата-Костянтинівка. Блокада здійснюється на ділянці біля станції Фенольна. В даний час ведуться інженерні роботи та облаштування місцевості", - наголошується в заяві.

Пізніше в "штабі блокади" підкреслили, що не блокуватимуть поїзди, що йдуть через станцію Фенольна, з заводів і підприємств, які перебувають на підконтрольній Україні території.

"Щоб уникнути можливих маніпуляцій, Штаб офіційно заявляє, що не планує блокувати поїзди, які йдуть через станцію Фенольна, з заводів державних шахт та інших підприємств, що знаходяться на підконтрольній Україні території. А також електропоїзд від станції Фенольна до Костянтинівки матиме вільний шлях до місця свого призначення", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, акція "блокади торгівлі з окупантами" почалася 25 січня, коли активісти заблокували залізницю Луганськ-Лисичанськ-Попасна на ділянці Гірське-Золоте, а також станцію "Світланове" із закликами про припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями.

28 січня організатори блокади Донбасу заявили про намір її розширити.

Представники місцевої влади, голова СБУ засудили такі дії, назвавши їх популістськими і незаконними.

31 січня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що отриманню вугілля з непідконтрольних територій на Донбасі на даний момент немає альтернативи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links