Соболєв: "Батьківщина" готує матеріали для відставки прем'єра Гройсмана

10.02.2017 13:00

Соболєв: "Батьківщина" готує матеріали для відставки прем'єра Гройсмана

Заступник глави фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв повідомив, що їхня фракція готує матеріали для відставки прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. "Ми зараз готуємо весь юридичний пакет. Ви знаєте, є єдина перешкода - то, що це питання може бути піднято лише після 14 квітня", - сказав Соболєв.

Заступник глави фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв повідомив, що їхня фракція готує матеріали для відставки прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми зараз готуємо весь юридичний пакет. Ви знаєте, є єдина перешкода - то, що це питання може бути піднято лише після 14 квітня. Але ми проаналізували дуже багато матеріалів по призначенню цього уряду, де є прямі конституційні порушення", - сказав Соболєв журналістам в кулуарах парламенту в п'ятницю.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи може бути порушено питання про відставку прем'єр-міністра до 14 квітня, нардеп сказав: "У мене є таке відчуття, що так".

Крім того, у фракції "Батьківщина" прогнозують появу в парламенті "здорового ядра", що зможе проводити реальні реформи і формувати порядок денний.

"Я думаю, що зараз викристалізовуватиметься здорове ядро в парламенті, яке налаштоване на боротьбу з корупцією і реальні реформи, проведення політичної реформи, прийняття нового закону про вибори, закону про спеціальні слідчі комісії...", - сказав Сергій Соболєв.

За його словами, вже наступного пленарного тижня в парламенті відбудуться "події, що свідчитимуть про початок формування здорового ядра".

"Я не кажу, що це більшість, але це здорове ядро, що суттєво впливатиме на порядок денний, що формуватиметься не в Адміністрації президента, а все-таки в парламенті", - уточнив С. Соболєв.

Відповідаючи на запитання, які фракції планують об'єднатися, народний депутат сказав: "Я думаю, що досить активно співпрацюють, і ви це бачите, "Батьківщина", "Самопоміч", велика кількість депутатів-єврооптимістів, велика кількість позафракційних депутатів. Тому я думаю, що такий процес зараз буде ініційовано і він вже триває".

Як повідомлялося, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко 6 лютого на засіданні погоджувальної ради заявила про необхідність відправити у відставку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Кабінет міністрів України під керівництвом Гройсмана був затверджений і приступив до роботі 14 квітня 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus