Стандарти ЄСПЛ: Єфремов - перший українець, який не сидітиме в "клітці" під час суду

09.02.2017 15:00

Стандарти ЄСПЛ: Єфремов - перший українець, який не сидітиме в "клітці" під час суду

"Для повноцінного здійснення захисту Олександр Єфремов у судовому засіданні буде перебувати поруч зі своїми адвокатами", – сказав захисник політика. "Заради справедливості варто зазначити, що це перше подібне застосування практики ЄСПЛ (Європейського суду з прав людини – ред.) в українських судах", – додав він.

Екс-голову фракції "Партії регіонів" Олександра Єфремова в Старобільському райсуді Луганської області звільнили з "камери" на період судового засідання. Як повідомив сьогодні, 9 лютого, адвокат Андрій Смирнов, суд задовольнив клопотання захисту екс-соратника Віктора Януковича, передає "Інтерфакс-Україна".

"Для повноцінного здійснення захисту Олександр Єфремов у судовому засіданні буде перебувати поруч зі своїми адвокатами", – сказав захисник політика.

"Заради справедливості варто зазначити, що це перше подібне застосування практики ЄСПЛ (Європейського суду з прав людини – ред.) в українських судах", – додав він.

Нагадаємо, 17 січня 2017 року Старобільський суд продовжив Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 17 березня.

Екс-"регіонала" звинувачують у сепаратизмі, організації захоплення в 2014 році Луганської обласної державної адміністрації, допомозі в захопленні обласного управління Служби безпеки України, сприянні створенню самопроголошеної "Луганської народної республіки" і державній зраді.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus