Стартувала шоста сесія Верховної Ради

07.02.2017 11:00

Стартувала шоста сесія Верховної Ради

У порядку денному - проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки дітей, які постійно проживають в зоні проведення антитерористичної операції у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення. Крім того, депутати мають розглянути у другому читанні законопроект про видобування та реалізацію бурштину.

У Верховній Раді у вівторок, 7 лютого, відкрилася шоста сесія. На відкритті були присутні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, міністри Кабінету міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади, судової гілки влади і керівники дипломатичних представництв іноземних держав.

Народні депутати та гості парламенту заспівали Гімн України.

Планується, що на першому пленарному засіданні депутати затвердять порядок денний шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

У порядку денному також є проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки дітей, які постійно проживають в зоні проведення антитерористичної операції у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.

Крім того, депутати мають розглянути у другому читанні законопроект про видобування та реалізацію бурштину.

Планується також розглянути низку законопроектів у екологічній сфері та деякі проекти законів, що не були розглянути на минулій сесії.

Згідно із затвердженим календарним планом, шоста сесія Верховної Ради 8-го скликання триватиме з 7 лютого до 21 липня, на свята депутати не працюватимуть у парламентській залі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links