Тимошенко заявила Сайдіку, що мінський процес зайшов у безвихідь

09.02.2017 22:00

Тимошенко заявила Сайдіку, що мінський процес зайшов у безвихідь

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко обговорила зі спеціальним представником чинного голови ОБСЄ Мартіном Сайдіком поточну ситуацію на Донбасі та діяльність Тристоронньої контактної групи в контексті вирішення ситуації на сході України. При цьому вона наголосила, що Мінські домовленості зайшли у безвихідь.

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко обговорила зі спеціальним представником чинного голови ОБСЄ Мартіном Сайдіком поточну ситуацію на Донбасі та діяльність Тристоронньої контактної групи в контексті вирішення ситуації на сході України.

Як повідомляє в четвер 9 лютого прес-служба партії, Тимошенко подякувала послу за зусилля, завдяки яким вдалося запобігти найгіршому сценарію і зменшити інтенсивність конфлікту на Донбасі, а також за гуманітарну складову його діяльності в рамках Мінського процесу.

При цьому лідерка "Батьківщини" наголосила, що Мінські домовленості зайшли у безвихідь.

"Безумовно, завдяки вашим зусиллям нам вдалося зменшити кількість жертв на Донбасі, допомогти людям і локалізувати конфлікт. Але з позиції реального припинення війни і встановлення стійкого миру в Україні мінський процес так і не досяг мети", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше, у жовтні 2016 року, Тимошенко закликала президента України Петра Порошенка оприлюднити секретні матеріали про переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі: "Те, що частина документів і частина домовленостей, за твердженням представників ОБСЄ, що не оприлюднювалася і є секретною, свідчить про те, що щось робиться за спиною українського народу. І це означає, що український народ має бути дуже пильним, щоб не здали інтереси нашої нації. Тому я хотіла б, щоб президент чітко оприлюднив все, що хочуть приховати в переговорах у "нормандському форматі".

Вона також наголосила, що парламентська фракція "Батьківщина" не підтримає проведення виборів на Донбасі до місцевих органів влади, оскільки "вони легалізують війну".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus