Трамп підтримує Туреччину як члена НАТО і планує збільшити фінансування армії США

08.02.2017 09:00

Трамп підтримує Туреччину як члена НАТО і планує збільшити фінансування армії США

Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом. Про це з посиланням на Білий дім повідомляє Reuters. В ході розмови Трамп заявив про підтримку Туреччини в якості стратегічного партнера і союзника НАТО, пише Українська правда. Говорячи про стосунки двох країн, Трамп привітав внесок Туреччини у боротьбу з терористичною організацією ІД.

Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом. Про це з посиланням на Білий дім повідомляє Reuters.

В ході розмови Трамп заявив про підтримку Туреччини в якості стратегічного партнера і союзника НАТО, пише Українська правда.

Говорячи про стосунки двох країн, Трамп привітав внесок Туреччини у боротьбу з терористичною організацією ІД. Сторони також обговорили "спільні зобов'язання у боротьбі з тероризмом у всіх його проявах".

Дональд Трамп має намір значно збільшити фінансування збройних сил. Про це повідомив на брифінгу речник Білого дому Шон Спайсер, передає Інтерфакс-Україна.

"Президент оголосив про намір зробити історичне фінансове вкладення в збройні сили США, показавши всьому світу, що Америка підтримує всіх, хто стоїть на захисті свободи. Як він говорив багато разів раніше, збройні сили знаходяться в центрі нашої боротьби з радикальним ісламським тероризмом, і ми повинні захищати тих, хто захищає нас", - сказав Спайсер.

Напередодні Трамп провів зустріч з представниками Центрального командування і командування сил спеціальних операцій. Зустріч пройшла на базі ВПС США "Макділл".

Раніше повідомлялося, що афганський рух "Талібан" закликав Трампа вивести американські війська з Афганістану. У поширеному сайтом талібів відкритому листі, достовірність якого 23 січня підтвердила розвідувальна спільнота SITE, бойовики заявляють Трампу, нібито Сполучені Штати втратили довіру після того, як витратили мільярди доларів на 15-річний конфлікт, який не має кінця в осяжному майбутньому.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links