Трамп подякував Грибаускайте за підтримку України та боротьбу з "ІДІЛ"

10.02.2017 22:00

Трамп подякував Грибаускайте за підтримку України та боротьбу з "ІДІЛ"

"Ваша підтримка суверенітету і територіальної цілісності України, а також зусилля, спрямовані на підвищення диверсифікації джерел енергії, сприяють нашій спільній меті зі зміцнення європейської й регіональної безпеки", - йдеться у листі президента США Дональда Трампа до президента Литви Далі Грибаускайте, що був надісланий з нагоди Дня Незалежності Литви.

Президент США Дональд Трамп подякував Литві за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та за сприяння зміцненню європейської безпеки.

Про це він заявив у листі до президента Литви Далі Грибаускайте, що був надісланий з нагоди Дня Незалежності Литви, передає "Європейська правда" із посиланням на Baltictimes.

Повідомляється, що Трамп привітав Литву з майбутнім святом, подякувавши за підтримку України та схваливши дії країни щодо збільшення витрат на оборону.

"Ваша підтримка суверенітету і територіальної цілісності України, а також зусилля, спрямовані на підвищення диверсифікації джерел енергії, сприяють нашій спільній меті зі зміцнення європейської й регіональної безпеки", - йдеться у листі Трампа.

Окрім того, у своєму листі Трамп також високо оцінив сприяння Литви в Афганістані та зусилля проти "ІДІЛ".

"Внесок Литви в спільних зусиллях в Афганістані та в боротьбі з "ІДІЛ" демонструють відданість країни щодо глобальної безпеки", - заявив він.

Нагадаємо, за словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, президент України Петро Порошенко провів дві телефонні розмови з президентом США Дональдом Трампом. Перша стосувалася знайомства президентів, під час другої обговорювалась ескалація бойових дій під Авдіївкою.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links