У FIFA вирішили внести зміни в правила чемпіонату світу 2018 року

18.10.2016 12:00

У FIFA вирішили внести зміни в правила чемпіонату світу 2018 року

FIFA прийняла ряд змін у правила проведення чемпіонату світу 2018 року. Як зазначається, тепер при рівності очок збірних на груповому етапі чемпіонату світу буде враховуватися рейтинг фейр-плей - кількість жовтих і червоних карток, отриманих гравцями. Втім, першим критерієм при рівності очок, як і раніше буде різниця м'ячів, а другим - особисті зустрічі.

FIFA прийняла ряд змін у правила проведення чемпіонату світу 2018 року. Про це повідомляє ESPN.

Як зазначається, тепер при рівності очок збірних на груповому етапі чемпіонату світу буде враховуватися рейтинг фейр-плей - кількість жовтих і червоних карток, отриманих гравцями. Втім, першим критерієм при рівності очок, як і раніше буде різниця м'ячів, а другим - особисті зустрічі.

Також збірні будуть зобов'язані мати запасний комплект форми воротаря на випадок, якщо голкіпер отримає травму або червону картку, а замін у команд не залишиться. Тоді воротарську екіпіровку без номера і прізвища зможе надіти польовий гравець.

Крім того, за новими правилами вручати трофей капітану чемпіонів світу на церемонії нагородження буде тільки президент країни-господарки турніру.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links