У ЄП є стабільна більшість для запровадження безвізового режиму з Україною, – Шульц

20.10.2016 13:00

У ЄП є стабільна більшість для запровадження безвізового режиму з Україною, – Шульц

Президент Петро Порошенко зустрівся з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом. Глава держави поінформував про результати зустрічі у Нормандському форматі, яка відбулася 19 жовтня у Берліні, передає прес-служба Порошенка. Президент Порошенко високо оцінив постійну підтримку з боку Європарламенту Української держави в протидії російській агресії та продовженні реформ.

Президент Петро Порошенко зустрівся з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом. Глава держави поінформував про результати зустрічі у Нормандському форматі, яка відбулася 19 жовтня у Берліні, передає прес-служба Порошенка.

Співрозмовники обговорили необхідність збереження політики санкцій щодо Росії до відновлення територіальної цілісності України. Також було обговорено можливість посилення обмежувальних заходів проти Росії в контексті порушення прав людини в Криму.

Президент Порошенко високо оцінив постійну підтримку з боку Європарламенту Української держави в протидії російській агресії та продовженні реформ.

Глава Української держави закликав Європарламент якомога швидше надати українцям безвізовий режим.

"У Європарламенті є стабільна більшість для запровадження безвізового режиму з Україною", - зазначив Мартін Шульц.

Співрозмовники також погодилися, що Угода про асоціацію має бути негайно ратифікована.

Крім того, Петро Порошенко та Мартін Шульц обговорили хід реформ в Україні. Президент Української держави закликав Європарламент пришвидшити ухвалення додаткових автономних торговельних преференцій для України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європарламент не розглядатиме запровадження безвізового режиму для України в жовтні.

Додамо, раніше повідомлялося, що громадян країн з безвізовим режимом можуть зобов'язати платити 14 доларів за кожен в'їзд в ЄС.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links