У Криму окупанти залишили Чийгоза під вартою

07.02.2017 11:00

У Криму окупанти залишили Чийгоза під вартою

Верховний суд Криму не задовольнив клопотання захисту про звільнення з-під варти заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Про це повідомив адвокат Чийгоза Микола Полозов. "За відсутності доказів провини Чийгоза в досліджених речдоках і допитах свідків захист клопоче про зміну запобіжного заходу", - написав Полозов.

Верховний суд Криму не задовольнив клопотання захисту про звільнення з-під варти заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Про це повідомив адвокат Чийгоза Микола Полозов.

"За відсутності доказів провини Чийгоза в досліджених речдоках і допитах свідків захист клопоче про зміну запобіжного заходу. Порадившись на місці, судді вирішили залишити Ахтема Чийгоза під вартою", - написав Полозов із залу суду.

Він уточнив, що, ухвалюючи таке рішення, судді вирішили, що обставини, які впливають на запобіжний захід для Чийгоза, "не змінилися".

Раніше Полозов підкреслював, що в "суді" у справі Чийгоза речові докази у вигляді відеозаписів з мітингу 26 лютого 2014 року спростовують свідчення потерпілих.

Як повідомлялося, речові докази у вигляді фотографій з мітингу 26 лютого 2014 року спростовують свідчення "потерпілих" і "свідків" звинувачення.

Зазначимо, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза затримали в Сімферополі в січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму, який відбувся 26 лютого 2014 року. Мітинг, в ході якого прибічникам України протистояли проросійські активісти, у тому числі з партії "Русское единство", проходив напередодні захоплення Криму російськими військовими. Окрім Чийгоза у справі "26 лютого" заарештовано Алі Асанова та Мустафу Дегерменджі.

При цьому "справу Чийгоза" російський суд розглядає у рамках окремого провадження.

Нині його арешт продовжено до 8 квітня 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus