У Львові активісти зірвали представлення нового прокурора області

31.03.2016 13:00

У Львові активісти зірвали представлення нового прокурора області

Кілька десятків громадських активістів зірвали представлення нового прокурора Львівської області Віталія Мякішева. Вони принесли з собою яйця і томатний сік, а також розклали на столі листівки з написами: "Не допустимо руки Шокіна і парашутистів у Львові", "Львів ніколи не брав парашутистів", "Громадські організації проти парашутистів-сепаратистів".

Кілька десятків громадських активістів зірвали представлення нового прокурора Львівської області Віталія Мякішева.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", представники громадських організацій "Рабів до раю не пускають", "Розвиток громади" та Спілки учасників АТО увійшли до актової зали прокуратури області та зайняли місця в президії. Вони принесли з собою яйця і томатний сік, а також розклали на столі листівки з написами: "Не допустимо руки Шокіна і парашутистів у Львові", "Львів ніколи не брав парашутистів", "Громадські організації проти парашутистів-сепаратистів".

Як заявив лідер організації "Рабів до раю не пускають" Іван Спринський, активісти протестують проти "кулуарного призначення ставленика Віктора Шокіна", вимагають проведення прозорого конкурсу на посаду прокурора Львівської області та обговорення кандидатур із громадськістю.

Мякішев на подання так і не прийшов. Наразі тривають переговори між співробітниками прокуратури та активістами.

Як повідомлялося, Верховна Рада дала згоду на звільнення Шокіна з посади генпрокурора, але президент України не підписав необхідні документи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links