У Львові посилять охорону генконсульства Польщі

09.02.2017 13:00

У Львові посилять охорону генконсульства Польщі

"Я думаю, що це той самий ланцюжок, яки починається з Гути Пеняцької через Биківню і веде до польського консульства. І такі речі будуть провокуватися все частіше і частіше, тому що ми бачимо, що українська армія здатна відстояти свої рубежі, а по-друге, ми бачимо прихильність України у виконанні мінських домовленостей", - сказав голова Львівської ОДА.

У Львові буде вжито заходів для додаткової охорони генконсульства Польщі, повідомив голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка, передає "Інтерфакс-Україна".

"Вчора я мав розмову з керівником Національної гвардії України і я думаю, що за результатами бесіди ми отримаємо відповідне клопотання від керівника НГУ і забезпечимо виконання додаткових заходів, які забезпечили б охорону і безпеку того чи іншого об'єкта", - сказав Синютка на брифінгу в четвер , 9 лютого.

За його словами, напис, залишений невідомим на огорожі генконсульства є провокацією, "влаштованою проросійськими силами, щоб посварити українців і поляків".

"Я думаю, що це той самий ланцюжок, яки починається з Гути Пеняцької через Биківню і веде до польського консульства. І такі речі будуть провокуватися все частіше і частіше, тому що ми бачимо, що українська армія здатна відстояти свої рубежі, а по-друге, ми бачимо прихильність України у виконанні мінських домовленостей. Тому будуть відбуватися провокації, щоб розворушити ситуацію на заході України", - сказав голова Львівської ОДА.

Як повідомлялося, вночі 8 лютого невідомий написав на огорожі будівлі генконсульства Польщі у Львові "Наша земля", а на самій будівлі з'явилося кілька плям від червоної фарби.

За вказаним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею хуліганство.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links