У Миколаєві студентам намагалися показати "сепарський" фільм ", вони встали та пішли

23.11.2016 23:00

У Миколаєві студентам намагалися показати "сепарський" фільм ", вони встали та пішли

У Миколаєві студентам національного університету ім. Сухомлинського спробували показати фільм про події на Донбасі навесні 2014 року, в якому була активно представлена "точка зору" сепаратистів. Фільм названий "Ті, хто прийшли до влади". Зокрема, в документальному фільмі про події 2014 року рясно показувалися відео проросійських мітингів.

У Миколаєві студентам національного університету ім. Сухомлинського спробували показати фільм про події на Донбасі навесні 2014 року, в якому була активно представлена "точка зору" сепаратистів.

Фільм названий "Ті, хто прийшли до влади", повідомляє місцевий миколаївський сайт Times.mk.ua.

Так, згідно з порядком денним, організатори проекту з питання "Презумпції правоти поліцейського" повинні були розповісти про проблему даного законопроекту і показати відповідний фільм на цю тематику. Однак замість фільму, який стосується озвученої тематики, студентам показали провокаційний фільм, який викликав серед студентів невдоволення.

Зокрема, в документальному фільмі про події 2014 року рясно показувалися відео проросійських мітингів, а також моменти похорону місцевих жителів на яких звучали звинувачення в усьому "українських снайперів". Це обурило студентів, вони порахували фільм "сепарським" і почали уходити.

Як пишуть місцеві ЗМІ, організатором виступила місцева активістка Олена Кабашна. Також на показі були присутні депутати-регіонали міської ради Артем Грозов і Павло Зоткін, а також Максим Невінчаний, депутат Миколаївської обласної ради та голова миколаївського відділення громадської організації кума Володимира Путіна Віктора Медведчука "Украинский выбор".

Після чергового кадру терпіння у студентів лопнуло і вони почали масово покидати зал. Кабашна спробувала їх зупинити.

У відповідь студенти прямо заявили, що в фільмі – багато пропаганди з точки зору Росії і бойовиків.

Окрім того, потім Кабашна зазначила, що деякі студенти ще й написали заяви в СБУ, що її дуже засмутило.

Як зазначає "Четверта влада", Кабашна заявила в коментарі , що вона за плюралізм і представлення всіх точок зору. Окрім того, за її словами, оскільки фільм документальний, він може бути свідченням проти злочинів терористів "ДНР" в міжнародному суді.

Як повідомлялося раніше, в кінотеатрі міста Бахмут Донецької області (раніше Артемівськ) школярам показали російський пропагандистський фільм "Единичка", у якому українці зображені в ролі ґвалтівників жінок. Житель Бахмута написав заяву про вчинення кримінального злочину в компетентні органи. Після цього він розповів, що отримав листа від директора кінотеатру, в якому школярам показали російський фільм. Його автор стверджує, що цю "Единичку" показали помилково - мовляв, мали показувати фільм "Поводир" Олеся Саніна.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus