У МЗС Німеччини назвали поведінку Гончаренка, який розмалював посольство ФРН в Києві, неприйнятною

09.02.2017 12:00

У МЗС Німеччини назвали поведінку Гончаренка, який розмалював посольство ФРН в Києві, неприйнятною

У Німеччині засудили дії депутата з "Блоку Петра Порошенка" Олексія Гончаренка, який червоною фарбою написав "Ні" на фрагменті Берлінського муру біля посольства ФРН у Києві. За словами речника Міністерства закордонних справ Німеччини Мартіна Шефера, співробітники посольства намагалися зупинити дії Гончаренка, але не змогли.

У Німеччині засудили дії депутата з "Блоку Петра Порошенка" Олексія Гончаренка, який червоною фарбою написав "Ні" на фрагменті Берлінського муру біля посольства ФРН у Києві.

За словами речника Міністерства закордонних справ Німеччини Мартіна Шефера, співробітники посольства намагалися зупинити дії Гончаренка, але не змогли, оскільки депутат заявляв про свою недоторканність.

Шефер назвав дії законодавця "абсолютно неприйнятною поведінкою", передає "Радіо Свобода".

Соратник Гончаренка Сергій Лещенко написав у Facebook, що дії цього депутата можуть зашкодити відносинам України й Німеччини, а також кидають тінь на "БПП".

"Творчість" депутата з президентської фракції засудили й у фракції "Народний фронт".

"Найогиднішим є те, що для зухвальства було обрано символ, який має важливе значення і для Німеччини, і для України як частини Європи, звільненої від російської та радянської окупації", – заявили у фракції.

"Ці нікчемні дії завдають шкоди нашим інтересам і відвертають увагу від справді принципових і важливих оцінок, які Україна зобов'язана доводити всьому світові", – переконані у "Народному фронті".

У парті вважають, що "не можна уподібнюватися Росії".

"Не можна проводити вибори під дулами російських автоматів. І жодна сумнівна заява не може бути виправданням варварства, яке веде в протилежний бік від цивілізації, демократії і Європи", – заявили при цьому у фракції НФ.

Як відомо, 8 лютого Гончаренко на автентичному шматку Берлінської стіни у Києві наніс із балончика з червоною фарбою слово "NEIN", що з німецької перекладається як "Ні".

Він назвав це протестом проти заяв посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля, який раніше заявив, що вибори на Донбасі можуть відбутися і за присутності російських військ.

У посольстві Німеччини наголосили, що це – фрагмент історичного Берлінського муру, падіння якого символізувало звільнення від комунізму й радянської гегемонії.

"Має місце порушення Віденської конвенції про дипломатичні зносини", – заявили у дипломатичному відомстві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus