У МЗС Німеччини відреагували на заяву посла про вибори на Донбасі

08.02.2017 10:00

У МЗС Німеччини відреагували на заяву посла про вибори на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ Німеччини прокоментували слова посла ФРН в Україні щодо можливості проведення виборів на Донбасі. У зовнішньополітичному відомстві зазначили, що Мінські домовленості є дороговказом. "Дороговказом для всіх наших зусиль, спрямованих на подолання кризи на сході України, є Мінські домовленості", - наголосили у МЗС ФРН.

У Міністерстві закордонних справ Німеччини прокоментували слова посла ФРН в Україні щодо можливості проведення виборів на Донбасі. У зовнішньополітичному відомстві зазначили, що Мінські домовленості є дороговказом, передає Deutsche Welle.

"Дороговказом для всіх наших зусиль, спрямованих на подолання кризи на сході України, є Мінські домовленості між Росією та Україною від 12 лютого 2015 року, укладені за посередництва Німеччини та Франції", - наголосили у МЗС ФРН.

Як повідомлялось, в інтерв’ю виданню "РБК-Україна" Ернст Райхель підтвердив наявність німецько-французького варіанту "дорожньої карти" реалізації Мінських угод. Він не став вдаватися в його конкретику, але навіть загальні тези дають підставу вважати, що цей варіант не буде беззастережно сприйнято в Україні.

Зокрема дипломат припустив, що вибори на окупованій частині Донбасу можуть відбутися за присутності там російської армії. Усе, за його словами, залежатиме від умов, за якими ці вибори будуть проводитися.

Пізніше Райхель пояснив, що говорив про створення необхідних умов для проведення виборів на Донбасі, коли припускав, що вибори на окупованій частині Донецької й Луганської областей можуть відбутися за присутності там російської армії. 6 лютого дипломат, не стверджуючи, що ситуація ідентична, нагадав про останні парламентські вибори при комуністичному режимі в Німецькій Демократичній Республіці, які відбувалися за присутності Західної групи Збройних сил Радянського Союзу.

МЗС України роз'яснив послу ФРН, що вибори в ОРДЛО не можуть проходити в присутності російських військ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links