У Німеччині відкрився 67-й міжнародний кінофестиваль "Берлінале"

10.02.2017 10:00

У Німеччині відкрився 67-й міжнародний кінофестиваль "Берлінале"

9 лютого ввечері у Берліні відкрився 67-й міжнародний кінофестиваль "Берлінале". У перший день покажуть фільм "Джанго". Про це повідомляє DW. Фестиваль триватиме до 19 лютого, в цілому на ньому покажуть 399 кінокартин. У конкурсній програмі беруть участь 24 фільми. Журі фестивалю на чолі з голландським режисером і сценаристом Полом Верховеном оголосить переможців 18 лютого.

9 лютого ввечері у Берліні відкрився 67-й міжнародний кінофестиваль "Берлінале". У перший день покажуть фільм "Джанго". Про це повідомляє DW.

"У Берліні ввечері у четвер, 9 лютого, урочисто відкрився 67-й міжнародний кінофестиваль "Берлінале". Цього дня його гості зможуть подивитися дебютну режисерську роботу французького продюсера і сценариста Етьєна Комара - біографічний фільм "Джанго" про французького джазового гітариста Джанго Рейнхардта", - йдеться в повідомленні.

Фестиваль триватиме до 19 лютого, в цілому на ньому покажуть 399 кінокартин. У конкурсній програмі беруть участь 24 фільми.

Журі фестивалю на чолі з голландським режисером і сценаристом Полом Верховеном оголосить переможців 18 лютого.

Як одна із спеціальних подій фестивалю заявлений показ документального фільму російського режисера Аскольда Курова "Процес" про суд над Олегом Сенцовим.

Раніше повідомлялося, що в рамках секції "Generation 14plus" 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю відбудеться прем’єра фільму режисерів Георга Жено та Єлизавети Сміт "Школа №3". Повнометражну документальну стрічку знято в копродукції України та Німеччини. Показ на Берлінале "Школи №3" відбудеться 15 лютого 2017 року. Герої фільму – 13 підлітків з відбудованої після військових дій школи №3 з Миколаївки, що на Донбасі: вони розповідають про свої страхи та мрії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links