У Онищенка кажуть, що Німеччина відмовила Україні в його екстрадиції

11.02.2017 00:00

У Онищенка кажуть, що Німеччина відмовила Україні в його екстрадиції

У народного депутата Олександра Онищенка заявляють, що Німеччина відмовила Генеральній прокуратурі України в його екстрадиції. Про це повідомила прес-секретар Онищенка Юлія Омельянюк. За її словами, Генеральна прокуратура України зробила запит до правоохоронних органів Німеччини з метою отримати згоду на екстрадицію народного депутата-втікача Олександра Онищенка, і Берлін відмовив ГПУ.

У народного депутата Олександра Онищенка заявляють, що Німеччина відмовила Генеральній прокуратурі України в його екстрадиції.

Про це повідомила прес-секретар Онищенка Юлія Омельянюк, передає "Українська правда".

За її словами, Генеральна прокуратура України зробила запит до правоохоронних органів Німеччини з метою отримати згоду на екстрадицію народного депутата-втікача Олександра Онищенка, і Берлін відмовив ГПУ.

"Однак німецький суд визнав звинувачення проти Онищенка необґрунтованими і відмовив в екстрадиції. Таким чином, Німеччина стала першою країною в Європі, яка офіційно відмовила у видачі Онищенка українським правоохоронним органам", - заявила Омельянюк.

У свою чергу прес-секретар Генпрокуратури Лариса Сарган заявила, що цією справою займається НАБУ, а ГПУ не робила такий запит.

"Генпрокуратура не робила запит на екстрадицію Онищенка, оскільки цю справу розслідує НАБУ", - сказала Сарган.

В НАБУ заявили, що не можуть коментувати цю інформацію.

"НАБУ подавало в Німеччину запит з проханням про затримання з метою екстрадиції. Документ на який посилається Онищенко ми не отримували і не бачили, тому не можемо коментувати цю інформацію", - сказали в прес-службі НАБУ.

Нагадаємо, 9 лютого нардеп Олександр Онищенко через ЗМІ оприлюднив другу частину своїх записів.

Він стверджує, що на них - Микола Мартиненко. За твердженням Онищенка, Мартиненко виступив черговим посередником у переговорах між ним і президентом Петром Порошенком.

Що стосується готовності НАБУ до суду над Онищенком, то, за словами Ситника, заочний суд над одним з найбільших українських газовидобувальників може розпочатися вже у лютому.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links