У ПАР депутати побилися під час виступу президента

10.02.2017 08:00

У ПАР депутати побилися під час виступу президента

Члени радикальної партії "Борці за економічну свободу", одягнені в червоне, близько години освистували президента Зуму, не даючи йому продовжувати мову. Пізніше охоронці в білому вивели їх із зали засідань. Біля стін парламенту поліція використовувала шумові гранати для розгону прихильників опозиції. Опозиція звинувачує Джейкоба Зуму в корупції і кумівстві.

У парламенті Південно-Африканської Республіки почалася бійка, коли члени опозиції спробували перешкодити виступу президента країни Джейкоба Зуми, повідомляє ВВС.

Члени радикальної партії "Борці за економічну свободу", одягнені в червоне, близько години освистували президента Зуму, не даючи йому продовжувати мову. Пізніше охоронці в білому вивели їх із зали засідань.

Біля стін парламенту поліція використовувала шумові гранати для розгону прихильників опозиції.

Опозиція звинувачує Джейкоба Зуму в корупції і кумівстві, він піддається критиці через економічну ситуацію в країні. Під час попереднього послання до нації опозиція вимагала відставки Зуми.

Нагадаємо, в березні 2016 року конституційний суд ПАР визнав, що президент порушив закон, оскільки він не повернув до казни частину коштів, що використовував для будівництва свого приватного будинку, басейну і амфітеатру.

У квітні йому вдалося уникнути імпічменту, чого вимагала опозиція після того, як дізналася про розтрату коштів.

Також нагадаємо, що в 2014 році сина президента звинуватили в умисному вбивстві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links