У Раді зловили на кнопкодавстві п'ятьох нардепів, переважно з "Народного фронту"

09.02.2017 22:00

У Раді зловили на кнопкодавстві п'ятьох нардепів, переважно з "Народного фронту"

П'ятьох депутатів Верховної Ради з "Народного Фронту", "Блоку Петра Порошенка" та партії "Відродження" у четвер 9 лютого зловили на кнопкодавстві. Серед них троє – нардепи від "Народного фронту". Зокрема, депутат від "НФ" Ярослав Єдаков проголосував за себе та за сусіда під час голосування за законопроект 5610 про внесення змін до Кримінально процесуального кодексу України.

П'ятьох депутатів Верховної Ради з "Народного Фронту", "Блоку Петра Порошенка" та партії "Відродження" у четвер 9 лютого зловили на кнопкодавстві.

Серед них троє – нардепи від "Народного фронту", повідомляється на сайті руху "Чесно".

Зокрема, депутат від "НФ" Ярослав Єдаков проголосував за себе та за сусіда під час голосування за законопроект 5610 про внесення змін до Кримінально процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження).

За цей самий законопроект кнопкодавив заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Іванчук.

На відео, оприлюдненому активістами, видно, що під час голосування депутат Іванчук тягнеться до порожнього місця праворуч, а потім натискає кнопку ліворуч. Після цього на табло поіменного голосування системи Рада висвічується, що "за" проголосували три місця поруч, хоча там стояли лише двоє депутатів.

Ще один депутат від "Народного фронту" Олександр Романовський кнопкодавив телефоном за законопроект 4742 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села - селища).

На відео видно, що він, приховуючи руку за портфелем, натискає кнопку телефоном, а потім іншою рукою тисне кнопку на порожньому місці праворуч.

Окрім того, активісти зловили на кнопкодавстві депутата з партії "Відродження" Євгена Гєллера. Він кнопкодавив під час голосування за законопроект 4110 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття повноважень сільських, селищних міських голів.

Повідомляється також, що під час голосування на пленарному засіданні у четвер, 9 лютого, за законопроект 5610 про внесення змін до Кримінально процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження) кнопкодавив хтось із депутатів "Блоку Петра Порошенка" - Гліб Загорій або Борис Козир.

На відео, яке опублікували активісти, Козир передає Загорію предмет, схожий на депутатську картку, після чого останній тягнеться до місця голосування. Водночас Козир голосує і на своєму місці.

На табло поіменного голосування системи Рада видно, що після цих маніпуляцій "за" проголосувало порожнє місце між Дмитром Андрієвським та Глібом Загорієм.

Нагадаємо, 17 січня рух "Чесно" оприлюднив відео, на якому видно як депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук на пленарному засіданні 17 січня під час голосування за законопроект №4261 Проект Постанови про встановлення Дня українського добровольця, крім свого місця, натискає кнопку і на місці відсутнього нардепа Андрія Білецького.

Як повідомлялося, у листопаді 2016 року народний депутат з групи "Відродження" Антон Яценко встановив рекорд з кнопкодавства – він натиснув кнопку на 5 місцях під час голосування за проект закону про запобігання та протидію домашньому насильству.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links