У Румунії парламент провалив вотум недовіри уряду

08.02.2017 19:00

У Румунії парламент провалив вотум недовіри уряду

За відставку уряду Румунії проголосував 161 депутат (за необхідного мінімуму в 234), "проти" проголосували - 8 депутатів, "утрималися" 33 депутати. Представники правлячої коаліції соціал-демократів, Альянсу лібералів і демократів і Демократичного союзу румунських угорців у голосуванні не брали участі.

Законодавча ініціатива про вотум недовіри уряду Румунії під керівництвом Соріна Гріндяну не набрала необхідної кількості голосів у парламенті.

Як повідомляє "Укрінформ", за відставку уряду проголосував 161 депутат (за необхідного мінімуму в 234), "проти" проголосували - 8 депутатів, "утрималися" 33 депутати.

Представники правлячої коаліції соціал-демократів, Альянсу лібералів і демократів і Демократичного союзу румунських угорців у голосуванні не брали участі.

Законопроект про вотум недовіри уряду був зареєстрований після затвердження Кабінетом міністрів двох екстрених постанов - про помилування і про внесення змін до кримінального законодавства. У неділю, 5 лютого, під тиском багатотисячних акцій протесту, які проходять по всій країні, уряд був змушений скасувати постанови, однак парламентська опозиція законопроекту про вотум недовіри не відкликала.

Для відставки уряду потрібні були голоси більшості (234 з 466) депутатів парламенту. У правлячої коаліції - 250 депутатських мандатів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus