У тисняві на футбольному стадіоні в Анголі загинули 17 людей

11.02.2017 15:00

У тисняві на футбольному стадіоні в Анголі загинули 17 людей

Щонайменше 17 людей загинули і десятки отримали поранення в результаті тисняви на футбольному стадіоні в місті Уіге на півночі Анголи в п'ятницю. "Деякі люди повинні були йти по іншим людям. Всього постраждали 76 осіб, з яких 17 померли. П'ять поранених знаходяться у важкому стані", - заявив глава місцевої лікарні Ернесто Луїс.

Щонайменше 17 людей загинули і десятки отримали поранення в результаті тисняви на футбольному стадіоні в місті Уіге на півночі Анголи в п'ятницю. Про це повідомляє Reuters з посиланням на медичного працівника.

"Деякі люди повинні були йти по іншим людям. Всього постраждали 76 осіб, з яких 17 померли. П'ять поранених знаходяться у важкому стані", - заявив глава місцевої лікарні Ернесто Луїс.

Відзначається, що тиснява сталася, коли сотні уболівальників намагалися пройти на стадіон перед початком матчу між місцевими командами. Багато людей впали і були затоптані.

Зазначимо, раніше у столиці Анголи на стадіоні, де проходила церковна служба, виникла тиснява . Як наслідок - десять осіб загинули, близько 120 травмовано.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links