У Туреччині конституційний референдум проведуть у квітні

10.02.2017 23:00

У Туреччині конституційний референдум проведуть у квітні

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган 10 лютого затвердив законопроект щодо конституційної реформи, яка значно розширить його повноваження. Законопроект має бути винесений на референдумі у квітні. Ердоган вважає, що ця реформа дозволить створити стабільність у країні. Представники опозиції вбачають загрозу балансу влади.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган 10 лютого затвердив законопроект щодо конституційної реформи, яка значно розширить його повноваження.

Законопроект має бути винесений на референдумі у квітні, повідомляє Радіо "Свобода".

"Зміни дозволять Ердогану видавати укази, встановлювати надзвичайний стан у країні, призначати міністрів і вищих державних чиновників, розпускати парламент і залишитися при владі щонайменше до 2029 року", - йдеться в публікації.

Ердоган вважає, що ця реформа дозволить створити стабільність у країні. Представники опозиції вбачають загрозу балансу влади.

Як повідомлялося, 21 січня парламент Туреччини більшістю голосів схвалив пакет змін до конституції, які передбачають перехід на президентську форму правління і продовжують термін, протягом якого президент Реджеп Ердоган може повертатися до влади, до 2029 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links