Україна проведе стрільби з "Буків" поблизу Криму. Росія вже загрожує системою ППО

11.02.2017 12:00

Україна проведе стрільби з "Буків" поблизу Криму. Росія вже загрожує системою ППО

Україна проведе на Херсонщині навчання, на яких відпрацюють бойові стрільби підрозділи, озброєні ЗРК "Бук-М1". Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, передає сайт Міноборони. Росія не розглядає як загрозу майбутні українські ракетні навчання біля анексованого Криму, але приведе свою протиповітряну оборону в підвищену готовність.

Україна проведе на Херсонщині навчання, на яких відпрацюють бойові стрільби підрозділи, озброєні ЗРК "Бук-М1". Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, передає сайт Міноборони.

Росія приведе ППО в бойову готовність через навчання України

За його словами, заплановано проведення льотно-методичних зборів і льотно-тактичних навчань авіаційних підрозділів, авіаційне забезпечення бригадних і батальйонних тактичних навчань інших видів Збройних Сил України з відпрацюванням льотно-тактичних вправ.

"Для забезпечення злагодження зенітних ракетних підрозділів сплановано проведення близько 50 тактичних навчань з командними пунктами бригад, полків та основними підрозділами, на полігонах майже 25 тактичних навчань з зенітними ракетними батареями ЗРК "Бук М1", а також біля 35 тактико-спеціальних навчань з підрозділами забезпечення", - сказав Гуцуляк.

Зокрема, на полігоні "Ягорлик" у Херсонській області проведуть бойові стрільби підрозділи, озброєні ЗРК "Бук-М1".

Росія приведе ППО в бойову готовність через навчання України

Росія не розглядає як загрозу майбутні українські ракетні навчання біля анексованого Криму, але приведе свою протиповітряну оборону в підвищену готовність. Про це заявив глава оборонного комітету Ради Федерації РФ Віктор Озеров, передає "Українська Правда" з посиланням на "РИА Новости".

Він зазначив, що Росія при цьому не розглядає ці стрільби як загрозу, оскільки є "досить сильною у військовому відношенні державою, щоб постояти за себе".

Озеров також пригрозив Україні серйозними наслідками у разі "порушення кордонів", маючи на увазі окупований півострів.

"І Україна, зрозуміло, розуміє, що порушення в будь-якому вигляді кордонів Росії загрожує дуже серйозними для них наслідками", - заявив він.

Як відомо, попереднім навчанням на півдні України передував черговий скандал із РФ.

1 грудня 2016 року в Херсонській області розрахунки зенітно-ракетних комплексів підрозділів Повітряних сил ЗСУ здійснили успішні пуски 16 зенітних керованих ракет середньої дальності.

Навчання обурили РФ - вона стверджувала, що ракети запускатимуть на її територію, і пригрозила Україні ракетним ударом по пускових установках.

У січні 2017-го Міністерство оборони України вирішило зробити навчальні повітряні ракетні стрільби на півдні країни регулярними.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus