Українець Скрипник опинився в числі претендентів на пост наставника збірної Бєларусі

10.02.2017 00:00

Українець Скрипник опинився в числі претендентів на пост наставника збірної Бєларусі

Український тренер Віктор Скрипник опинився в числі претендентів на пост наставника збірної Бєларусі. 47-річний тренер повідомив, що готовий буде коментувати інформацію, як тільки вона з'явиться в офіційних джерелах, таким чином, натякнувши на своє можливе призначення. На цей пост також претендують місцевий тренер Олег Кононов та російські фахівці Анатолій Байдачний і Олександр Бородюк.

Український тренер Віктор Скрипник опинився в числі претендентів на пост наставника збірної Бєларусі.

На прохання видання Прессбол з колишнім тренером бременського "Вердера" зв'язався один з українських фахівців, якого Скрипник попросив запастися терпінням і не нагнітати обстановку з приводу свого можливого призначення на пост тренера збірної Бєларусі.

47-річний тренер повідомив, що готовий буде коментувати інформацію, як тільки вона з'явиться в офіційних джерелах, таким чином, натякнувши на своє можливе призначення.

Зазначимо, що окрім Скрипника на пост головного тренера збірної Бєларусі також претендують місцевий тренер Олег Кононов, а також російські фахівці Анатолій Байдачний і Олександр Бородюк.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року бєларуська федерація футболу достроково розірвала контракт з Олександром Хацкевичем, який вважався одним з претендентів на пост тренера "Динамо".

Як повідомлялося, влітку 2016 року головний тренер відомої німецької футбольної команди вищого дивізіону "Вердер" Віктор Скрипник підписав новий контракт з бременським клубом. Український фахівець продовжив договір до середини 2018 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus