Українські FM-станції почали мовити на Крим

09.02.2017 16:00

Українські FM-станції почали мовити на Крим

Як написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський, "Українське радіо мовить на частоті 100.7, а Meydan Radio на частотах 101.4 та 90.8. Він додав, що сигнал досягає Сімферополя, Джанкоя, Красноперекопська, Армянська, а також охоплює всю московську трасу.

"Українське радіо" і кримська радіостанція Meydan Radio почали мовлення, з нещодавно побудованої телерадіовежі в сел. Чонгар (Генічеський район Херсонської області), на територію анексованого Криму.

Як написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський "Українське радіо мовить на частоті 100.7, а Meydan Radio на частотах 101.4 та 90.8. Він додав, що сигнал досягає Сімферополя, Джанкоя, Красноперекопська, Армянська, а також охоплює всю московську трасу".

У коментарях до посту Костинський уточнив, що незабаром на територію Криму почне мовлення "Радіо Крим Реалії" і "Херсон FM".

Нагадаємо, наприкінці січня на Чонгарі протягом двох місяців було завершене будівництво телерадіовежі заввишки 150 м. Вежу було зведено в рамках плану дій проекту стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus