Українські військові збили в зоні АТО безпілотник

09.02.2017 21:00

Українські військові збили в зоні АТО безпілотник

"Після ідентифікації об’єкту та отримання підтвердження, що літальний об’єкт не належить а ні силам АТО, а ні міжнародним організаціям, що здійснюють моніторинг обстановки поблизу лінії розмежування засобами безпілотної авіації, було прийнято рішення про його знищення", - повідомили в прес-центрі штабу АТО в четвер 9 лютого.

Українські військові виявили напередодні ввечері в небі неподалік від лінії зіткнення в зоні проведення антитерористичної операції безпілотник, після його ідентифікації БПЛА було збито.

Про це у четвер 9 лютого повідомили в прес-центрі штабу АТО на сторінці в соцмережі Facebook .

"8 лютого, близько 19.00 у небі неподалік лінії зіткнення був виявлений безпілотний літальний апарат. Після ідентифікації об’єкту та отримання підтвердження, що літальний об’єкт не належить а ні силам АТО, а ні міжнародним організаціям, що здійснюють моніторинг обстановки поблизу лінії розмежування засобами безпілотної авіації, було прийнято рішення про його знищення. Об’єкт був уражений зі стрілецької зброї", - передали в штабі.

Наразі з безпілотником працюють фахівці. За попередніми даними аналогічний тип БПЛА використовується збройними силами Російської Федерації.

Нагадаємо, що після розшифровки даних з літального апарату збройних сил Російської Федерації "Орлан-10" (бортовий № 10332), що 6 листопада 2016 року був знешкоджений українськими військовими у районі населеного пункту Мелекіне Першотравневого району Донецької області, стало відомо про беззаперечну участь Російської Федерації у конфлікті на Донбасі. За допомогою цього безпілотника здійснювались прицільні обстріли позицій підрозділів сил Антитерористичної операції з боку НЗФ у районах населених пунктів Широкине, Водяне, Талаківка.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links